feels so good being bad, there's no way I'm coming back
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Taisyklės ir informacija

Go down 
AuthorMessage
Claire Elisabeth Aldridge
when I'm kissin' you my senses come alive
avatar

Posts : 448
Join date : 2011-02-05
Location : Harvard University

PostSubject: Taisyklės ir informacija   Sun Feb 06, 2011 4:25 amR E G I S T R A C I J A
•Čia nėra jokio veikėjų sąrašo, tad registruodamiesi pasitelkite į savo vaizduotę.
•Jūsų username'ą turi sudaryti veikėjo pirmas vardas, antras vardas ir pavardė. Stenkitės pasirinkti kuo originalesnį vardo/pavardės darinį (t.y. jokių Britney Spears ar Miley Cyrus (čia ne starsas), nenaudokite tokių derinių kaip Selena Lovato ar Blair van der Woodsen, taip pat nenaudokite serialų ar filmų veikėjų vardų).


V E I K Ė J Ų V E I D A I
Taip pat kaip ir su savo veikėjų vardais, būkite originalūs pasirinkdami ir veidus. Claim'inkitės ne tik žymiausius ar dainininkus, bet ir modelius. Taip pat atsižvelkite į žmogaus, kuri claim'inate amžių, šiame forume jauniausias veikėjo amžius - 17 metų, vyriausias - 27.
užimti veikėjų veidai | jei nežinai kokį veidą pasirinkti apsilankyk čia, čia, čia, čia, čia.

V E I K Ė J A I
Pirmas žingsnis į šio RPG gyvenimą - tavo veikėjo aprašymas. Jį susikurti reikia pagal anketą, kurią rasi čia. Vėl gi - nepagailėkite fantazijos ir originalumo, kurdami savo veikėjo aprašymą. Kuo ryškesnis jūsų personažas - tuo įdomiau bus, kai pradėsite RPG'inti.

P R A N E Š I M A I
•Rašydami RPG temose negailėkite fantazijos, žodžių, apibūdinimų. Parašykite ne tik tai, ką sako jūsų veikėjas, tačiau ir tai, kaip jis jaučiasi, ką mąsto.
•Stenkitės rašyti kuo taisyklingiau, būtinai išskirkite tiesioginę kalbą.
•RPG temose negali būti nieko "ToKiO" ar "tj00kj0". Taip pat negali būti jokių šypsenėlių (nebent jas išskiriate skliausteliais.)


U N I V E R S I T E T A S
Visą informaciją apie universitetą ir gyvenimą jame rasite čia. Informacijos ganėtinai daug ir ji kiek painoka, tad jeigu turite bet kokių klausimų, klauskite administratorių.

B E N D R O S F O R U M O T A I S Y K L Ė S
•RPG ribose pasistenkite nefloodinti - t.y. nerašyti pranešimų po kelis žodžius (aišku, tokie post'ai kaip "Įeina." ar "Išeina." nesiskaito), nerašyti pranešimų, kuriuos sudarytų tik šypsenėlė ir pan.
•Vienu metu galima būti tik vienoje vietoje.
•Galima turėti daugiausiai 3 veikėjus. Visi jie turi būti vienodai aktyvūs.
•Narių netriname, tad nei neaktyvūs veikėjai, nei veikėjai, kurie patys prašo, ištrinti nebus. Neaktyvių narių (t.y. nesilankiusių 6 dienas ir daugiau, išimtis pranešusiems nariams) užclaiminti veidai taps laisvi ir jie bus pašalinti iš grupės, kuriai iki tol priklausė.
•Reklama per PM yra griežtai draugžiama. Narys, reklamuojantis per PM gaus ban'ą, be galimybės sugrįžti atgal. Reklmai yra sukurta atskira skiltis, ten galite reklamuotis į sveikatą.
•Na, ir pabaigai svarbiausia taisyklė - adminas visada teisus.

Back to top Go down
View user profile
 
Taisyklės ir informacija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: IN THE BEGINNING :: Welcome to Harvard University-
Jump to: